Tartalék tápegység MHPower MPU700-12,UPS,700W, tiszta szinuszos, 700W
SHOPPING
- 2%
DAYS
Illusztrációs kép
Megr. száma
AH2091470117
OEM
MPU-700-12
Gyártó
CARSPA
Hűségpontok: 2122
0 értékelés
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Raktáron 2 db, 22.5.2026 Önnél
Raktáron 2 db, 22.5.2026 Önnél
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
Tartalék tápegység MHPower MPU-700-12
EAN: 8594199730036
Jellemzők és előnyök
Automatikus átkapcsolás hálózati hiba esetén.
A külső akkumulátor automatikus újratöltése.
Tiszta szinuszhullám kimenet.
Műszaki specifikációk
  • Teljesítmény: 700W
  • Kapacitás: 1000VA
  • Az akkumulátor feszültsége: 12 V
  • Töltési áram: 10 A
  • AC bemeneti frekvencia: 45 Hz ~ 65 Hz
Védelem és biztonság
Túlterhelés elleni védelem 130%-os teljesítményig.
Túlterhelési figyelmeztetés a kiégett biztosítékig.
Fizikai jellemzők
  • Működési páratartalom: 10% RH ~ 90% RH
  • Üzemi hőmérséklet: 0~40°C
  • Termék mérete: 350 mm x 145 mm x 210 mm
  • A termék súlya: 6,6 kg
  • Szín: fekete
Használja a címet.
12V-os külső akkumulátorhoz 50-150Ah.
Hangjelzés az akkumulátorra való átkapcsoláskor.
Biztonsági mentési időszak
100 W-os energiafogyasztás esetén a tartalékidő 65 Ah-s akkumulátorral 6,5 óra.
200 W-os teljesítményfelvétel esetén a biztonsági mentési idő 65 Ah-s akkumulátorral 3,25 óra.
300 W-os teljesítményfelvétel esetén a tartalékidő 65 Ah-s akkumulátorral 2,15 óra.
Ez is érdekelheti Önt
Paraméterek
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3834 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 42000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban