CyberPower Value PRO SERIE GreenPower UPS 1000VA/550W, SCHUKO aljzatokkal
SHOPPING
- 2%
DAYS
Illusztrációs kép
Megr. száma
OEM
VP1000ELCD-DE
Gyártó
Cyber Power Systems
Hűségpontok: 2220
1 értékelés
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Raktáron > 20 db, 22.5.2026 Önnél
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
Automatikus feszültségszabályozás
Multifunkciós LCD kijelző
Az energiaellátási feltételek és az akkumulátor állapotának egyértelmű megjelenítése.
Adatkapcsolat védelme
Kompatibilitás a PowerPanel vezérlőszoftverrel
Az UPS állapotának valós idejű konfigurálásához és felügyeletéhez.
Műszaki adatok
  • Line-interaktív UPS topológia
  • Energiatakarékos technológia
  • Automatikus feszültségszabályozás (AVR)
  • Túlterhelés elleni védelem
  • Túlfeszültség- és tüskevédelem
  • Nagy sebességű Ethernet adatátvitel
  • LCD állapotjelző
  • PowerPanel menedzsment szoftver
  • Torony formafaktor
Modell
VP1000ELCD
Energiatakarékossági technológia
Bypass technológia GreenPower UPS™
Kapacitás (VA)
1000VA
Kapacitás (Watt)
550W
Névleges bemeneti feszültség
230 ± 10Vac
Bemeneti feszültségtartomány
167 ~ 295Vac
Bemeneti frekvenciatartomány
50/60 ± 5
Névleges bemeneti áram
4.35A
Bemeneti aljzat
IEC C14
Feszültségszabályozás (AVR)
Igen (Single Boost, Single Buck)
Akkumulátor kimeneti feszültségtartomány
230 ± 10%
Kimeneti frekvenciatartomány
50/60 ± 1%
Kimeneti frekvencia
Szimulált sinus
Túlterhelés elleni védelem
Megszakító
Fiókok száma
4
Fiók típusa
Schuko GR
Túlfeszültség elleni védelem
Igen
Maximális ütésérték
450J
Telefon/hálózat RJ11/RJ45
Igen (legfeljebb 1 GB)
Akkumulátor típusa (szám)
12V/9Ah (1)
Tipikus töltési idő
8 h
A letéti időszak meghosszabbítása
Nem
Teljes terhelés (min)
1
Fél terhelés (min)
10
USB-port
Igen
Soros port
Menedzsment kártya
Nem
LAN kártya
EPO csatlakozó
Szoftver
PowerPanel Personal Edition
Hidegindítás
Önteszt
Hangjelzések
Igen - Akkumulátor üzemmód , Alacsony töltöttségű akkumulátor , Túlterhelés , Túltöltés , UPS hiba
Multifunkciós LCD kijelző
Méretek (magasság x szélesség x mélység) (mm)
227 x 100 x 260
Tömeg (kg)
5.14
Magasság az állványban
0U
Garancia
24 hónap, üzemben
A szállítás a következőket tartalmazza
UPS, táp- és USB-kábel, felhasználói kézikönyv
Ez is érdekelheti Önt
Paraméterek
Használat
Látszólagos teljesítmény (VA)
Fiókok száma
Végrehajtás
Topológia
Fázis (bemenet / kimenet)
Kommunikáció
Adathálózat védelme
Telefonhálózat védelme
Kimenet típusa
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3834 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 42000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban