Kingston DC3000ME/15,36TB/SSD/2.5"/U.2/5R
SHOPPING
- 28%
DAYS
Illusztrációs kép
Kingston DC3000ME/15,36TB/SSD/2.5
Megr. száma
AH2050601008
OEM
SEDC3000ME/15T3
Gyártó
KINGSTON
Hűségpontok: 86349
0 értékelés
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Raktáron 4 db, 22.5.2026 Önnél
Raktáron 4 db, 22.5.2026 Önnél
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
Kingston DC3000ME - SSD az adatközpontok számára
Beépített védelem és titkosítás
Használat különböző alkalmazásokban
  • Mesterséges intelligencia
  • HPC
  • OLTP
  • Adatbázis
  • Felhő infrastruktúra
  • Edge computing
Műszaki paraméterek
Modell: Kingston DC3000ME
Kapacitás: 15360GB
Lemeztípus: 2.5" x 15mm, U.2
Interfész: PCIe NVMe Gen5 x4 (visszafelé kompatibilis a Gen 4-gyel)
Átviteli sebesség:
  • Írás - 9 700MB/s
  • Olvasás - 14 000MB/s
Üzemi hőmérséklet: 0 - 70°C
Méretek: 100.50mm x 69.8mm x 14.8mm
Súly: 152.3g
Élettartam: 2000000 h MFTB, 28.032TB, 1DWPD (5 év)
Garancia és támogatás
A Kingston DC3000ME SSD-hez a Kingston legendás technikai támogatása és 5 év garancia jár.
Ez is érdekelheti Önt
Paraméterek
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3834 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 42000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban