Ár
575 Ft
3665 Ft

Segítségre van szüksége? Keressen minket!

Tanácsadó a választásban

Érdeklődnék

Az ügyfelek dicsérnek minket

92.73% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban

Patronok a HP PHOTOSMART C6288 nyomtatóhoz

Válassza ki a kívánt tintapatront a HP PHOTOSMART C6288 nyomtatója részére! A nyomtatás minőségének garanciája prioritást élvez számunkra, ezért a TonerPartner nyomtató patronok a legmagasabb szintű minőségnek felelnek meg.

HP nyomtatópatronok HP PHOTOSMART nyomtatópatronok

Bestseller

10 értékelés

MultiPack TonerPartner Patron PREMIUM, black + color (fekete + színes) – kompatibilis HP 363 (Q7966EE) patron

Raktáron > 10 db Fekete + színes 1x30ml/5x10ml 46 Ft / ml TonerPartner
Melyik nyomtatókhoz alkalmas a termék?
7 285 Ft 3 665 Ft
2 886 Ft Áfa nélkül
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 3 505 Ft
- 50%

MultiPack TonerPartner Patron PREMIUM, black + color (fekete + színes) – kompatibilis HP 363 (Q7966EE) patron

Raktáron > 10 db Fekete + színes1x30ml/5x10ml 46 Ft / ml TonerPartner
7 285 Ft 3 665 Ft
2 886 Ft Áfa nélkül
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 3 505 Ft
Melyik nyomtatókhoz alkalmas a termék?
- 52%

TonerPartner Patron PREMIUM, magenta – kompatibilis HP 363 (C8772EE) patron

Raktáron > 10 db Magenta10ml 58 Ft / ml TonerPartner
1 195 Ft 575 Ft
453 Ft Áfa nélkül
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 550 Ft
Melyik nyomtatókhoz alkalmas a termék?
- 52%

TonerPartner Patron PREMIUM, yellow (sárga) – kompatibilis HP 363 (C8773EE) patron

Raktáron > 10 db Sárga10ml 58 Ft / ml TonerPartner
1 195 Ft 575 Ft
453 Ft Áfa nélkül
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 550 Ft
Melyik nyomtatókhoz alkalmas a termék?
- 52%

TonerPartner Patron PREMIUM, light cyan (világos azúrkék) – kompatibilis HP 363 (C8774EE) patron

Raktáron > 10 db Világos azúrkék10ml 58 Ft / ml TonerPartner
1 195 Ft 575 Ft
453 Ft Áfa nélkül
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 550 Ft
Melyik nyomtatókhoz alkalmas a termék?
- 52%

TonerPartner Patron PREMIUM, light magenta (világos magenta) – kompatibilis HP 363 (C8775EE) patron

Raktáron > 10 db Világos magenta10ml 58 Ft / ml TonerPartner
1 195 Ft 575 Ft
453 Ft Áfa nélkül
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 550 Ft
Melyik nyomtatókhoz alkalmas a termék?
- 52%

TonerPartner Patron PREMIUM, cyan (azúrkék) – kompatibilis HP 363 (C8771EE) patron

Raktáron > 10 db Azúrkék10ml 58 Ft / ml TonerPartner
1 195 Ft 575 Ft
453 Ft Áfa nélkül
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 550 Ft
Melyik nyomtatókhoz alkalmas a termék?

Speciális szűrő

Ár 0
Ár
575 Ft
3665 Ft

HP PHOTOSMART C6288 nyomtató értékelése

A HP PHOTOSMART C6288 egy sokoldalú otthoni nyomtató, amely kiváló minőségű fotónyomtatást kínál. Fő előnyei közé tartozik a gyors nyomtatási sebesség és a könnyű kezelhetőség. Ideális megoldás azok számára, akik gyakran nyomtatnak otthon fényképeket és dokumentumokat. Az alábbiakban felsorolunk néhány fő előnyt:

  • Kiváló minőségű fotónyomtatás.
  • Gyors nyomtatási sebesség.
  • Felhasználóbarát funkciók és egyszerű telepítés.

Összességében a HP PHOTOSMART C6288 tökéletes választás otthoni felhasználók számára, akik nagy értéket helyeznek a minőségre és a megbízhatóságra.

Festékek nyomtatóhoz

A TonerPartner Patron PREMIUM tintapatronok, amelyek a HP 363 sorozatba tartoznak, teljes mértékben kompatibilisek a HP PHOTOSMART C6288 nyomtatóval. Ezek a magas minőségű patronok kiváló nyomtatási eredményeket biztosítanak, legyen szó akár dokumentumokról, akár fényképekről.

  • C8719EE - Fekete (30ml)
  • C8771EE - Azúrkék (10ml)
  • C8772EE - Magenta (10ml)
  • C8773EE - Sárga (10ml)

Ezek a patronok tökéletes választást jelentenek mindazok számára, akik megbízható és hosszan tartó nyomtatási megoldást keresnek a HP PHOTOSMART C6288 nyomtatójukhoz.

Ezek a nyomtatófestékek más nyomtatókhoz is alkalmasak

Az ezen az oldalon található HP PHOTOSMART C6288 nyomtatóhoz való festékek a következő nyomtatókhoz is alkalmasak:

HP DESIGNJET 4000
HP DESIGNJET 4500
HP PHOTOSMART 3100 SERIES
HP PHOTOSMART 3108
HP PHOTOSMART 3110 SERIES
HP PHOTOSMART 3110
HP PHOTOSMART 3110V
HP PHOTOSMART 3110XI
HP PHOTOSMART 3200 SERIES
HP PHOTOSMART 3200
HP PHOTOSMART 3210
HP PHOTOSMART 3300 SERIES
HP PHOTOSMART 3300
HP PHOTOSMART 3310
HP PHOTOSMART 8200 SERIES
HP PHOTOSMART 8200
HP PHOTOSMART 8250
HP PHOTOSMART 8253
HP PHOTOSMART 8520
HP PHOTOSMART C5100 SERIES
HP PHOTOSMART C5100
HP PHOTOSMART C5140
HP PHOTOSMART C5150
HP PHOTOSMART C5170
HP PHOTOSMART C5175
HP PHOTOSMART C5180
HP PHOTOSMART C5185
HP PHOTOSMART C5190
HP PHOTOSMART C5194
HP PHOTOSMART C6100 SERIES
HP PHOTOSMART C6100
HP PHOTOSMART C6150
HP PHOTOSMART C6160
HP PHOTOSMART C6170
HP PHOTOSMART C6175
HP PHOTOSMART C6180
HP PHOTOSMART C6185
HP PHOTOSMART C6190
HP PHOTOSMART C6200 SERIES
HP PHOTOSMART C6200
HP PHOTOSMART C6240
HP PHOTOSMART C6250
HP PHOTOSMART C6270
HP PHOTOSMART C6280
HP PHOTOSMART C6283
HP PHOTOSMART C6285
HP PHOTOSMART C6288
HP PHOTOSMART C7100 SERIES
HP PHOTOSMART C7100
HP PHOTOSMART C7150
HP PHOTOSMART C7170
HP PHOTOSMART C7180
HP PHOTOSMART C7188
HP PHOTOSMART C7190
HP PHOTOSMART C7200 SERIES
HP PHOTOSMART C7200
HP PHOTOSMART C7250
HP PHOTOSMART C7275
HP PHOTOSMART C7280
HP PHOTOSMART C7283
HP PHOTOSMART C7288
HP PHOTOSMART C8100 SERIES
HP PHOTOSMART C8100
HP PHOTOSMART C8180
HP PHOTOSMART C8183
HP PHOTOSMART C8188
HP PHOTOSMART D6100 SERIES
HP PHOTOSMART D6160
HP PHOTOSMART D7100 SERIES
HP PHOTOSMART D7145
HP PHOTOSMART D7155
HP PHOTOSMART D7160
HP PHOTOSMART D7163
HP PHOTOSMART D7168
HP PHOTOSMART D7180
HP PHOTOSMART D7200 SERIES
HP PHOTOSMART D7260
HP PHOTOSMART D7263
HP PHOTOSMART D7280
HP PHOTOSMART D7300 SERIES
HP PHOTOSMART D7345
HP PHOTOSMART D7355
HP PHOTOSMART D7360
HP PHOTOSMART D7363
HP PHOTOSMART D7400 SERIES
HP PHOTOSMART D7460

Útmutató a festék cseréjéhez HP PHOTOSMART C6288 nyomtatóban

1. Nyissa ki a nyomtató fedelét.

2. Várjon, amíg a patron karja az alaphelyzetbe kerül.

3. Nyomja meg a patron kioldó gombot, majd húzza ki a patronot.

4. Vegye ki az új patront a csomagolásból.

5. Vegye le a védőfóliát a patronról.

6. Helyezze be az új patront a helyére, majd nyomja le, amíg be nem kattan.

7. Zárja be a nyomtató fedelét.

Eredeti vagy kompatibilis patront válasszak a nyomtatóhoz?

Ha minőségi patronokat keres szokásos otthoni vagy irodai nyomtatáshoz, javasoljuk, hogy vásároljon saját prémium márkájú TonerPartner PREMIUM tonereket és patronokat. Ezeknél a patronoknál garanciát vállalunk a nyomtató károsodására és élettartamra szóló garanciát a patronra. Ezenkívül, ha nyomtatója nem fogadja el a TonerPartner PREMIUM nyomtatófestéket, visszaküldheti, és mi visszatérítjük a pénzét.

Ha fényképeket vagy reprezentatív anyagokat szeretne kiváló minőségben nyomtatni, javasoljuk, hogy vásároljon eredeti festékeket a nyomtatóhoz.

A HP PHOTOSMART C6288 nyomtatóhoz 6 kompatibilis patronokat és 0 eredeti patronokat kínálunk.

A TonerPartner PREMIUM patronokkal akár 80%-ot takaríthat meg a költségeken. A következő prémium patronokat kínáljuk HP PHOTOSMART C6288 nyomtatóhoz: TonerPartner Patron PREMIUM, cyan (azúrkék) – kompatibilis HP 363 (C8771EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, light magenta (világos magenta) – kompatibilis HP 363 (C8775EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, yellow (sárga) – kompatibilis HP 363 (C8773EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, magenta – kompatibilis HP 363 (C8772EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, light cyan (világos azúrkék) – kompatibilis HP 363 (C8774EE) patron, MultiPack TonerPartner Patron PREMIUM, black + color (fekete + színes) – kompatibilis HP 363 (Q7966EE) patron

Olcsó patronokat keres HP PHOTOSMART C6288 nyomtatóhoz

A legolcsóbb TonerPartner Patron PREMIUM, cyan (azúrkék) – kompatibilis HP 363 (C8771EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, light magenta (világos magenta) – kompatibilis HP 363 (C8775EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, yellow (sárga) – kompatibilis HP 363 (C8773EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, magenta – kompatibilis HP 363 (C8772EE) patron, TonerPartner Patron PREMIUM, light cyan (világos azúrkék) – kompatibilis HP 363 (C8774EE) patron színes patronokat kínáljuk HP PHOTOSMART C6288 nyomtatójához.

Cikkek a blogunkon HP témában

Számos cikket írtunk HP blogunkon:

Örömmel adunk tanácsot – itt vagyunk az Ön számára

Nem tudja kiválasztani a legmegfelelőbb festéket HP PHOTOSMART C6288 nyomtató számára, így tanácsra van szüksége? Írjon nekünk chaten keresztül (jobbra lent a zöld gomb "Kérdése van?") és szívesen segítünk :)

Átvételi pontok. 4071 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 39000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.